3 Temmuz 2008 Perşembe

hayata dönüş denemeleri..

Bebekten sonra hayatımız değişti kabul et.. şimdi herşeyi iki kere düşünüyoruz..

kırkımız çıktıktan sonra her ne kadar azat edilmiş gözüksek de,dışarı çıkmalar ince hesaplarla yapılacak bir işe dönüştü.

Şimdilik kendimizi yavaş yavaş alıstırıyoruz yeni hayata,eskilere geçiş yapmaya çalışıyoruz +1 'imizle..

Çok şükür denemeler iyi gidiyor. beb pek sorun çıkarmıyor.

*42 günlükken, arkadaşlar ve yeni çekirdeğimizle Forum'a yemeğe gittik,bebek arabamızın siftahını büyük bir zevkle Emr yaptı,eline de pek yakıştı.Yine gitmeden evvel konustuk Ege ile 'mızmızlanmazsan hep gezeriz bak'.. söz dinlendi ve hatta üzerine bir dondurma keyfi bile yapıldı..
*48 günlükken ilk seyahatimize çıktık, Ada'ya.. arkadaşlarımızla kaldığımız evde,cok ses çıkarmadan,genel olarak uslu,arada bi turşu güzel bi tatil yaşattı. Kuşadasınında yürüyüşler,dışarda yemekler,gec saatlere kadar gezdik,havuz- deniz..anlıcaınız hiçbişeyden geri kalmadık.. ..

Bizi böyle görüp 'bu güzel günleriniz hele bi ayaklansın' laflarına moral bozmadık. Reiki ne güne duruyor,o günlerin de keyfini çıkarırız evelallah..

yaz keyfi sanki dün bıraktığımız gibiydi,buluştuk,konuştuk,hepimiz aynıydık.. (kendimi beğenmişim,bu çocuğu ben mi doğurmuşum,hem de 1,5 ay önce.. sadece +3'teyim,yeh yeih..)
*53. günde bebeksiz bi kaçış yaptık.yani pek uzaklara olmasa da.. Turgutlarda yemek sonrası,ege uyurken,bizim yaz klasiğimiz olan Çamkent girişindeki çaydanlıklı çay keyfi yaptığımız salaş büfenin bahçesine gittik.Her ne kadar mesafe kısa,ayağımızda şipidik terlikler,aklıma geldikçe eve kaçıp Ege'ye bakmaya gitsem de.. yine de bi ayrılık sayılır..
Başardık.. şimdilik..

Hiç yorum yok: